RFID, kudo në botë.
KUSH JEMI NE

KUSH JEMI NE

Ne jemi një prodhues i produkteve RFID në Shenzhen, Produktet tona përfshijnë të gjitha kartat e RFID, Etiketa, zbukurim, stickers, hardware, duke përfshirë edhe kontrollin e qasjes lexuar dhe zhvillimin e prodhimit të pajisjeve shkruaj, krijimin e programeve kompjuterike dhe RFID zgjidhje të projektit aplikimit.
PSE NA ZGJODHET NE

PSE NA ZGJODHET NE

Çdo klient është unik, çdo situatë është e ndryshme. Praktikat kthehet në SeabreezeRFID për shumë arsye. por, në shumicën e rasteve, ajo distills poshtë në një fjalë të vetme: Besim. Besimi në produktet tona dhe zgjidhjet, Besimi në rezultatet tona. Përzgjedhja SeabreezeRFID si anëtar i ekipit tuaj dhe një kontribues për suksesin e biznesit tuaj është një votë e rëndësishme e besimit. Ne do të jetë i kënaqur për të aplikuar produktet tona, zgjidhjet dhe rezultatet në emër tuaj dhe të fillojnë për të fituar besimin tuaj.
Shërbimi ynë kryesor

Shërbimi ynë kryesor

SeabreezeRFID ofron ndihmë me përvojë dhe gjithëpërfshirëse për një gamë të gjerë të RFID & IOt nevojat e biznesit, dhe jo vetëm produktet RFID origjinale dhe zgjidhja e aplikimit të projektit, Produktet e veçanërisht të lartë me vlerë të shtuar për të promovuar biznesin tuaj për të zhvilluar më të shpejtë dhe për të arritur qëllimet tuaja.
Për tregtarët

Për tregtarët

Ne mbështesë: cilësi të shkëlqyera, avantazhin e çmimeve, shërbimi i përsosur, Parimi i përpiktë ofrimit të, për të ndihmuar tregtarët dhe përdoruesit përfundimtarë, depërtojnë në tregun, promovuar produktet, mund plotësisht OEM & ODM, eliminimin shqetësimet tuaja. Kanë një vështrim në ofron shërbime profesionale SeabreezeRFID, dhe le të flasim.

Ne jemi të angazhuar për Prodhim RFID & IOT Produkte Për biznesin tuaj!

SeabreezeRFID LTD kanë linjat e plotë të prodhimit të Radio Frequency Identification, Produkti ynë përmban një shumëllojshmëri të patate të skuqura nga frekuencë të ulët, Frekuencë e lartë dhe frekuencë ultra-high. Mund të ofrojnë shërbime të përshtatur për të përmbushur idetë tuaja ekskluzive dhe nevojat.

Produkte Featured

FAQ-së

1. Custom RFID gravurë Antena

Konsumatori ofron HF / UHF antenë dizajn vizatim, format file AUTO CAD (.DWG), Ne citon në 24 orë, shpenzimi cituar përfshin shpenzimet pjatë bërjen dhe kuotimit të produktit, konfirmon detajet teknike, pas nënshkrimit të marrëveshjes, ne do të sigurojë paraqitjen antenë brenda 24 orë – Konfirmimi Customer – Konfirmoni Customer pjatë faqosje dhe të paguajnë tarifë pjatë – Ne rregullon planin e prodhimit – marrje Plate dhe prodhimi mostrës – Të sigurojë 20 ~ 400pcs mostrave falas antenë konfirmimit të konsumatorëve.
Nëse konsumatori nuk ka një dizajn të antenës, atëherë ju keni nevojë për të siguruar specifikimet e madhësisë antenë, Modelet lidhura chip (për shembull: ultralight, I CODE SLI-S, H3 Alien, Impinj Monza 5), modeli juaj të detyrueshme machine. Ne marrim informacionin e mësipërm brenda 24 orë për të siguruar të projektimit antenë dhe pjatë çmimi bërë tarifat dhe çmimet e produktit. Antena Dizajn Vizatim Dizajn Koha: HF Antena 7 ditë pune, UHF Antena 24 ditë pune.

 

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com