RFID, kudo në botë.

Access Control

» Hardware » Access Control

1 Meter Long Distance 125KHz Lartë Power Lexo Module për kontrollin e hyrjes dhe pozicionimit Personelit

KATEGORIA DHE TAGS:
Access Control, Module / Antena , , , , ,

modeli i produktit: SM-WL125L

The best cost-effective 125KHz long distance access control and personnel positioning module.
Support for self-made antennas of any shape and size.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
pushtet: DC 12V
Konsumi i energjisë: 1.2W
aktual: 120mA
output Data: Niveli RS232 port serial dhe Wiegand 26, Wiegand 34
madhësia e Antena: Φ13cm
Distanca afërsia: 0~ 130cm
madhësi: 125× 58 × 20mm

SM-WL125L model 125KHz low-frequency high-power card reader module, low-frequency card reading stability, not susceptible to interference, not affected by walls, liquids, human body. Continuous card reading, mbështetje 232 level serial port and Wiegand 26, Wiegand 34 prodhim.
Support for custom antennas size. Support for self-made antennas of any shape and size.

Karakteristika kryesore
Using 12V linear power supply, when reading Φ25mm tag, the proximity distance is 35cm. When reading Φ30mm tag, the proximity distance is 40cm, when reading the credit card size thick card, the proximity distance is 70~80cm.
If cooperate A4 size antenna can read thick cards proximity distance up to 1 metra. A3 size antenna can read thick cards proximity distance up to 1.3 metra.

Aplikacion
Suitable for long-distance card reading, kontrollin e qasjes, parking card reading, vehicle positioning, personnel positioning (such as 1m×5m door positioning), school student management projects, other personnel management projects, factory production lines, farms and so on.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com