RFID, kudo në botë.

Module / Antena

» Hardware » Module / Antena

125KHz + 13.56MHz dyfishtë frekuencë RFID Moduli, IC + ID RFID Moduli

KATEGORIA DHE TAGS:
Module / Antena , , , ,

model: SM-LH50

This module is a custom development.
125KHz + 13.56MHz 2 në 1 module.
chip mbështetje: EM4102, TK4100 dhe në përputhje kartat; M1 S50, FM11RF08 dhe kartat e përputhshme.
Supports output multiple formats: Wiegand26, Wiegand34 dhe port serial, default output format UART-TTL (9600,n,8,1) dhe Wiegand26.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuenca e punës: 125KHz + 13.56MHz ± 5khz
protokoll mbështetje: ISO14443 TYPEA
chip mbështetje: EM4102, TK4100 dhe në përputhje kartat; M1 S50, FM11RF08 dhe kartat e përputhshme
pushtet: DC 5 ~ 15V
aktuale të punës: maksimal <50mA
shpejtësia Induksioni: <100Znj
lexim kartë distancë: UNË C>5cm, ID>5cm
output Data: Mbështet formate të shumta të tilla si Wiegand26, Wiegand34 dhe port serial. Default format e prodhimit UART-TTL (9600,n,8,1) dhe Wiegand26
leximi udhëzime: bord zile, dy-color LED
Size 33 × 50 × 5mm

SM-LH60 model 125KHz+13.56MHz dual-band RFID card reader module is custom made developed by Shenzhen Seabreeze Smart Card Co.,Ltd. It is a low-cost, small-volume, high-reliability contactless ID and IC card reader module that supports dual-frequency 125KHz and 13.56MHz, support ISO14443 TypeA communication protocol card and EM4100 chip reading operation, support Wiegand26, Wiegand34 and serial port and other output formats. This module has an onboard buzzer and a two-color LED, and controllable external LED, ICE.

Aplikacion
RFID identification, kontrollin e qasjes, pjesëmarrje, channel control management.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com