RFID, kudo në botë.

Keychain

» Keychain

125KHz Numri shkruajtshme Keychain, ID Blank shkrueshme kodin kyç fobs

KATEGORIA DHE TAGS:
Keychain , , ,

model: YF036

125KHz Blank Writeable Code Keychain, designed for cloning access control keychain.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

chip optional: EM4305, T5557, T5577, 5200
frekuencë: 125KHz
Storage Kapaciteti: 512bit
madhësi: 43× 30 cm 5mm ose 50 cm 30 × 5mm, mund të personalizohet
Lexoni dhe shkruani në distancë: 2~ 10cm, në varësi të lexuesit dhe mjedisin e aplikimit
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃
Materiale: ABS
herë erasable : >100,000 kohët
ruajtje: 10 vjet
Colors: i kuq, e gjelbër, blu, portokall, e verdhe, e bardhë, fakultativ

125KHz writeable number keychain, the chip no code, customers can customize the chip number. Write the number before normal use. So this chip can also copy the same ID number card, and more for parking, access cards and so on.
Can made of non-standard shaped cards, Epoxy cards, wristbands, and other cards.

Karakteristika kryesore
Storage capacity 512bit EEPROM storage unit has 16 independent sectors of security structure, supports a variety of applications, each sector can have two separate keys.
Access to the storage unit can be flexibly defined by the user according to his requirements.
Keychain surface can be printed or engraved patterns, numrat, LOGO, Kodi QR.

aplikimi tipik
Access control systems, parking lot, RFID door locks, tracking, identity recognition management,etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com