RFID, kudo në botë.

Module / Antena

» Hardware » Module / Antena

70cm Long Distance Animal Tag Lexo Shkruaj Module, Pet Menaxhimi Tag Read Module

KATEGORIA DHE TAGS:
Module / Antena , , , ,

model: SM-WL700

standarde protokoll: ISO 11784 / ISO 11785 HDX

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
frekuenca induksion: 125KHz
standarde protokoll: ISO 11784 / ISO 11785 HDX
ndërfaqe komunikimi: UART TTL
tension të punës: DC12V
Konsumi i energjisë: 12W
Distanca Induksioni: veshit tag 60-70cm
madhësia Modele: 10X 6 cm 0.8cm

The 70cm long-distance animal tags reading and writing module is developed and produced by Seabreeze Smart Card Co.,Ltd. The animal ear tag recognition distance can reach 70CM, which can be used for Pet animal Pig, Cow, Poultry, Pigeon, Arowana management, asset management and other applications.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com