RFID, kudo në botë.

Përmbledhje fabrikë

» Rreth nesh »Paraqitje Factory

Misioni yne
Krijuar hapësirë ​​të re për jetën IOT

Vlerat tona
Për arritjet e konsumatorëve, përkushtuar dhe inovacioni

 

 

SeabreezeRFID Qasja përgjegjësia e korporatave është në përputhje me misionin dhe vlerat e kompanisë. Ajo artikulon se si ne shohim përgjegjësitë tona në fushat e qasjes në shëndetësi, praktikat etike dhe transparente të biznesit, Operacionet e qëndrueshme për mjedisin, përparimi shkencor, Wellness punonjës, dhe krijimin e vlerës për aksionerët tanë.

 • Smart Card Prodhimi Pajisje

 • Smart Card Prodhimi Pajisje

 • Smart Card Prodhimi Pajisje

 • Smart Card Prodhimi Pajisje

 • Smart Card Prodhimi Pajisje

 • Smart Card Prodhimi Pajisje

 • Smart Card Prodhimi Pajisje

 • Zbukurim Prodhimi Pajisje

 • RFID Hardware Production

 • Zyrë

 • depo

 • Zgjuar Shembull Card

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com