RFID, kudo në botë.

ABS Material Magnet ADSORBIMI Anti-metalike Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Tjetër Anti-metalike Tag , ,

model: BY4405

Ka metodën e instalimit të magnet adsorption, fiksimin vidë ose 3M ngjitëse vetë-ngjitëse lidhjes.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

RF Chip: H3 i huaj / Impinj M5, etj.
frekuencë: 860~ 960MHz
protokoll komunikimi: Class EPC 1 Gen 2, ISO18000-6C
kapacitet: 800 bytes
R / W herë: 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: 10 vjet
siguria e të dhënave: 32-bit OTP; me mbrojtjen e shkruaj
Anti-përplasje: standarde mekanizmi anti-përplasje
R / W varg: deri në 10m (në varësi të fuqisë së lexuesit dhe antenë)
material: temperaturë të lartë ABS inxhinieri plastike
madhësi: 135X 22 x 12mm, customizable
Metoda e instalimit: magnet / vidë / afishe

ABS materiale Magnet adsorption tags anti-metalike është projektuar posaçërisht për mjedise komplekse të tilla si metali, të cilat në mënyrë efektive mund të parandaluar ndërhyrje metalike me sinjaleve RF. Me distanca të gjata të leximit, ndjeshmëri të lartë, veti të shkëlqyera fizike, i papërshkueshëm nga uji, anti-përplasje, dhe të qëndrueshme, tags anti-metalike magnet adsorption mund të jenë bashkëngjitur lehtësisht në sipërfaqe metalike çeliku.
Sipërfaqja e tags mund të jenë të shtypura me LOGO, model apo Code.

Aplikacion
identifikim, menaxhimin dhe ndjekja e menaxhimit të aseteve fikse, menaxhimin e pajisje mjekësore, ndjekja myk, menaxhimin depo, logjistike të menaxhimit, inspektimit rrjetit të energjisë, me shpejtësi të lartë të menaxhimit të inspektimit hekurudhor, rafte metalike dhe mallra metalike identifikimi dhe ndjekja në një mjedis metalike.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com