RFID, kudo në botë.

Anti-metalike Tag

» RFID Përkushtuar Tag » Anti-metalike Tag

 • specifikimet
 • Përshkrim

modeli Chip: H3 i huaj / Impinj M5, etj.
frekuencë: 860~ 960MHz
protokoll komunikimi: Class EPC 1 Gen 2, ISO18000-6C
kapacitet: 800 bytes
R / W herë: 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: 10 vjet
siguria e të dhënave: 32-bit OTP; me mbrojtjen e shkruaj
Anti-përplasje: standarde mekanizmi anti-përplasje
R / W varg: deri në 10m (në varësi të fuqisë së lexuesit dhe antenë)
material: temperaturë të lartë inxhinieri ABS plastike
Madhësia produkt kryesor: 154X 32 x 10mm,135X 22 x 12mm,78X 32 x 10mm,85X 25 x 4.5mm, customizable
Metoda e instalimit: vidë / afishe

BY4403 series ABS Material UHF High Temperature Resistant Anti-Metal Tag, specially designed for complex environments such as metals, të cilat në mënyrë efektive mund të parandaluar ndërhyrje metalike me sinjaleve RF. Me distanca të gjata të leximit, ndjeshmëri të lartë, veti të shkëlqyera fizike, i papërshkueshëm nga uji, anti-përplasje, durable and so on.
Sipërfaqja e tags mund të jenë të shtypura me LOGO, pattern or code.

Aplikacion
identifikim, menaxhimin dhe ndjekja e menaxhimit të aseteve fikse, menaxhimin e pajisje mjekësore, ndjekja myk, logjistike të menaxhimit, inspektimit rrjetit të energjisë, me shpejtësi të lartë të menaxhimit të inspektimit hekurudhor, rafte metalike dhe mallra metalike identifikimi dhe ndjekja në një mjedis metalike.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com