RFID, kudo në botë.

Përkushtuar Tag Të tjera

» RFID Përkushtuar Tag » Përkushtuar Tag Të tjera

AGV Landmark Tag, AGV Site Tag, AGV Site Tag Programmable, Custom AGV Landmark Tag, EM4305 Coin Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Përkushtuar Tag Të tjera, Produkte të tjera IOT , , , , ,

model: FT-245

madhësi, thickness and shape can be customized.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

patate të skuqura: EM4305
frekuencë: 125KHz / 134.2KHz optional
përmasat: Φ25mm, Φ30mm, Φ35mm, mund të personalizohet
Trashësia: 1mm
material: plastike PVC

The AGV landmark tag is a custom product, the RF chip repeatable erasing write. It can be formatted as a 125K ID card or a 134.2K ID card. Suitable for AGV landmarks to be used on the ground.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com