RFID, kudo në botë.

Card Various Material

» RFID Card » Card Various Material

Black PVC Card, Black Card, RFID Black Card plastike

KATEGORIA DHE TAGS:
Card Various Material , , , , , ,

model: HG7042

The Black Plastic Card can be customized for different RF frequencies, different shapes and thicknesses, the surface can be printed in color, and serial numbers or two-dimensional codes can be printed.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

frekuencë: 125KHz, 13.56MHz, 860~ 960MHz
Model Chip: Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, Mifare Ultralight10, Mifare Ultralight C, I KODI SLI / SLI-S / SLI-L / SLIX, Mifare Desfire2K / 4K / 8K, Ti2048, EM4102, EM4200, EM4305, EM4450, TK4100, T5557, T5577, CET5500, Hitag2, Hitags, Mifare PLUS 2K / 4K, FMl208(CPU), H3 Alien, impinj, etj.
material: PVC Black
Trashësia PVC kartë: 0.2~ 1.2mm apo specifikuar
madhësia Card: 85.654mm ×, madhësia e përshtatshëm, formë apo trashësi
temperatura e punës: -20℃ ~ + 85 ℃

Pure black plastic card is a kind of high-grade plastic card developed and produced by Seabreeze Smart Card Co.,Ltd. It is produced by using black PVC plastic. If matte and other processes are added in the production process, then the card looks stylish and beautiful.
Cards can be printed in four colors, or they can be custom-made in different shapes. Cards can encapsulate RFID chips.
Black PVC plastic card is mainly used in high-end club membership cards, consumer cards, stored value cards, prepaid cards, shopping cards, game cards, business cards, staff cards, access cards and so on.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com