RFID, kudo në botë.
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: BY1204
protokoll: EPC Global Class 1 gen2, ISO 18000-6C
patate të skuqura: Impinj M4QT
frekuencë: 902~ 928MHz
ruajtje: EPC 128bit,User Momery 496bit
Lexoni / shkruani distancë:
handheld: >0.3M
fiks: >1.0~ 2.0M
temperatura e punës: -25℃ ~ + 85 ℃
Vlerësimi IP: IP63
madhësi: 10× 3.5 x 1mm, 12X 4 x 1.6mm
Materiale: Qark bordit PCB, FR4
peshë: 0.5
material Avokati FR4, color sipërfaqe: e zezë
Metoda e instalimit: 3M 300LSE, Dyja anët ngjitës apo ngjitës i fortë

Anti-metal tag is a special anti-magnetic absorbing material encapsulated electronic tags, to solve the label can not be attached to the metal surface to use the problem. Waterproof products, acid, alkali, anti-përplasje, can be used outdoors. The anti-metal tag attached to the metal read range than not attached to the metal read farther. PCB material (FR4 material) UHF anti-metal tag, read-only performance beyond or beyond its length about 10CM other tag. Moderate size, is one of the more widely used tag.
The Anti-metal tag comply with EPC C1G2 (ISO 18000-6C) standard, operating frequency is 860MHz~960MHz, can be used worldwide, including RFID chip will be stored unique identification and other update information.

Madhësia Optional specifikim: diameter 10 cm 3mm, diameter 20 cm 1mm, 10× 3.5 x 1mm, 12X 4 x 1.6mm, 127 cm x 1.6mm, 12X 7 x 2.5mm, 17X 9 x 1.6mm, 22* 8 x 2.5mm, 25X 9 x 2.5mm, 18* 8 x 2.5mm, 36X 13 x 2.5mm, 40X 10 x 2.5mm, 50× 20 cm 3mm, 50× 25 cm 1mm, 51× 36 cm 7mm, 52X 13 x 2.5mm, 60X 25 x 3.4mm, 79× 20 cm 3mm, 80× 12 cm 3mm, 90× 11 cm 3mm, 95× 25 cm 3mm. Mund të rregulloje madhësinë specifikim.

Features
Ultra-small size, reading distance farther.
Flexible and convenient installation, a magnet adsorption metal function.
High stability, cost-effective, the surface can be pasted any label with printed content. The surface can be laser printed patterns, LOGO, code and so on.

Test Data
Solvent Testing: Passes 95% Alcohol Test, Passes 92 Gasoline Wipe Test
testi Drop: pass 200 meters drop test 1 meter high
High and low temperature alternating test: Passed
(High and low temperature alternating test conditions: -40℃ ~ + 85 ℃, akumulues 30 ditë)

proceset e tjera të prodhimit: Sipërfaqja Numri shtypjen lazer; chip EPC para shkruar; bojë sipërfaqe (mund të jetë i papërshkueshëm nga uji dhe moistureproof mouldproof, përdoret për natyrë); pas sipërfaqes bojë bërjen model ngjyra

Aplikimet
Hardware tools, IT equipment, communication equipment metal shell, medical equipment, small valuables, Patrol officers management, production line management.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com