RFID, kudo në botë.

Compatible me EM4102 Chip Card, Compatible me EM4200 Chip Card

KATEGORIA DHE TAGS:
EM Card / LF Card , ,

model: HD0490

Compatible with EM4100 chip with its low cost advantage, it occupies more than 80% of the market worldwide.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

Kapaciteti i kujtesës: 64bit, Lexo vetem
karakteristika e sigurisë: Numri globale unik serial
frekuencë: 125KHz
Shpejtësia e komunikimit: 106kbps
Fshini numrin: >100,000 kohët
ruajtje: 10 vjet
Lexoni distancë: 2-15cm
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃
materialet e paketimit: PVC / PET / ABS,etj.
madhësi: 85.554mm ×
Trashësia: card trashë ID: 1.8mm
Standard 0.88mm i hollë kartë
Madhësia jo-standarde card hollë: 1.05mm apo të tjera të specifikuara

China production of compatible EM4200 / EM4102 / EM4100 chips, technology parameters are the same in Swiss EM microelectronics company EM4200 wireless RF chips,the chips package technology advanced,can be used as a good solution and low cost for non-contact cards application.At the same time provide preferential service printing and suitable for the application environment of special-shaped cards.
In China, the compatible chip has been used in radio frequency identification 75% market share.
The compatible chip can be made into a Printable cards, kartat trashësi, Keychain, Wristband, Bracelet, Crystal Epoxy Card as shape, so as to adapt to different applications and habits.
The compatible EM4100 chip is more widely used in the field of ID Card Printer printable cards and access control.
(EM4200 replacing EM4100, EM4102, EM4005, EM4105)

Aplikimet
Identity recognition, Koha dhe Pjesëmarrja sistemet, access control systems, property identification, process control, corporate card systems, parking, logjistikë, identifikimi kafshë, identifikim, identification of goods, automatizimi industriale, prania në mbledhje, electronic tags, supermarkets, warehouse management, personnel management , security systems, medical institutions and so on.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com