RFID, kudo në botë.

Fjalëkalimi Device Test Copy

» Hardware » Fjalëkalimi Device Test Copy

Kontakt CPU Card Data Record Analyzer, EMV Card Password Test

KATEGORIA DHE TAGS:
Fjalëkalimi Device Test Copy , , ,

Statement: The equipment is used only for testing purposes, not for illegal purposes!

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Funksionet kryesore dhe karakteristikat
model: SJM-2415
varg Frekuenca: etu≥372 / 12; lloj Protokolli: T = 0
Compatible me konventat përpara dhe konventave kundërt
herë të vetme mund të regjistroni deri në bytes 1M, magazinimit nuk është e humbur
Mund të përdoret si një kartë të përbashkët CPU pajisje read-shkruaj
Përkrahjen e zhvillimit follow-up

The CPU card/EMV card record analyzer is applicable to ISO/IEC 7816 protocol of the integrated circuit card (i.e., contact CPU card) in the data record and analysis in the process of application. CPU card records and EMV card records is an organic whole to two functions.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com