RFID, kudo në botë.

Fjalëkalimi Device Test Copy

» Hardware » Fjalëkalimi Device Test Copy

 • specifikimet
 • Përshkrim

funksioni kryesor
1. Shpejt shkruani kartën IC në të njëjtën kartë si kartë nënës;
2. Shpejt të ndryshuar fjalëkalimin e kartës IC;
3. Verifikoni përmbajtjen e kartës IC;
4. Për pjesën e përparme 32 njësitë e mbrojtjes (00H ~ 1FH) i kartës IC, në qoftë se njësia përkatëse është ende në gjendje të shkruhet, ajo mund të rishkruhen për të të jetë në përputhje me përmbajtjen dhe vendosjen e kartës mëmë.
5. Pak Mbrojtja ndodh e para 32 Njësitë e kartës IC mund të shfaqet.
6. Është e mundur për të rritur numrin e kartës IC kur kopjimi përmbajtjen.

Used for fast copy issuance of SEL4442 card/SEL4428 card and AT88SC102 card when the password of the IC card is known.
The normal reader can't let the user know the fuse happening of the front 32 njësitë, and can't blow set the front 32 njësitë, This SJM2436 Copy Replicator solves this problem perfectly.

funksioni kryesor
1. Shpejt shkruani kartën IC në të njëjtën kartë si kartë nënës;
2. Shpejt të ndryshuar fjalëkalimin e kartës IC;
3. Verifikoni përmbajtjen e kartës IC;
4. Për pjesën e përparme 32 njësitë e mbrojtjes (00H ~ 1FH) i kartës IC, në qoftë se njësia përkatëse është ende në gjendje të shkruhet, ajo mund të rishkruhen për të të jetë në përputhje me përmbajtjen dhe vendosjen e kartës mëmë.
5. Pak Mbrojtja ndodh e para 32 Njësitë e kartës IC mund të shfaqet.
6. Është e mundur për të rritur numrin e kartës IC kur kopjimi përmbajtjen.

Karakteristika kryesore
1. No software, use independently, and leave the computer
2. The card copying speed is about 1 second per card
3. It has the function of preventing password miswriting, that is, when it is detected that the inserted IC card is consistent with the content to be copied, the card is rejected copy and an alarm prompt is issued.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com