RFID, kudo në botë.

Fjalëkalimi Device Test Copy

» Hardware » Fjalëkalimi Device Test Copy

Kontakt IC Card Fjalëkalimi Device decrypting Test

KATEGORIA DHE TAGS:
Fjalëkalimi Device Test Copy ,

modeli i produktit: SJM2400

Kontaktoni testin e fjalëkalimit të kartës IC është një ndihmës i mirë.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Testi kryesor IC chip: SLE4442, SLE4428, SLE5542, SLE5528, AT88SC102, AT88SC1604, AT88SC1604B

Karta IC e llojit të kontaktit përfshin kryesisht SLE4442, SLE4428, SLE5542, SLE5528, AT88SC102, AT88SC1604, AT88SC1604B, janë kartë logjike e kriptimit. Kjo kartë IC me mbrojtje me fjalëkalim, nëse e përsëritni fjalëkalimin e gabuar tri herë do të çojë në djegien e kartës.
Shumë përdorues blejnë sistemin e aplikimit të kartës IC, nëse keni nevojë të blini një kartë të re, sepse nuk keni fjalëkalim, ju duhet të paguani një çmim të lartë nga kompania e shitjeve origjinale për të blerë një kartë. Për të blerë një kartë për të përdorur kartën e tyre, duhet të zotëroni fjalëkalimin.
Kriptohet pas kodimit logjik Kopja e kartës, ju lutemi përdorni kompaninë SeabreezeRFID "Modeli SJM2401 Kontakt IC Card Chip Pajisja Identifiko Replicator".
Kriptoni llojin tjetër të kartës së kriptimit logjik, ju lutemi kontaktoni SeabreezeRFID.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com