RFID, kudo në botë.

JAVA Card / Card CPU

» RFID Card » JAVA Card / Card CPU

contactless ISO 14443 TYPEB Protokolli Card, contactless ISO 14443 TYPEB Protokolli CPU Card

KATEGORIA DHE TAGS:
JAVA Card / Card CPU , , , ,

Compatible with ISO14443 Type B-1/2/3/4, T = CL; Can customize your COS.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: HC317
frekuencë: 13.56MHz
Kapaciteti Storage: 640kbits
Lexojnë dhe shkruajnë kohë: 4ZNJ
Distanca Sensing: 3.8cm
jeta fshirje: 100000 kohët
specifikimet: 8.5× 5.7 x 0.86mm
material: PVC bardhë

The contactless ISO 14443 TypeB protocol CPU cards was developed and produced by Seabreeze Smart Card Co., Ltd. Each card can be customized to have a different UID, or each card has the same UID. The card is suitable for testing by ATM manufacturers, POS manufacturers, and Reader manufacturers.

Features
Contactless card
Use ISO14443 TypeB communication protocol (compatible with ISO14443 Type B-1/2/3/4, T = CL)
Reading and writing range 0~10cm. Is the best Type B card with the best sensing range on the market currently
Supports a maximum communication rate of 424 kbit / s. Many different communication rates can be configured.
Support simulation qPBOC command test. (Test POS machine, ATM machine, read-write module supports PBOC3.0 standard ISO14443 Type B protocol)
Can customize your COS
Good price, stable reading and writing, price concessions

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com