RFID, kudo në botë.

etched Antena

» RFID Zbukurim » etched Antena

Bakrit gravurë Zbukurim

KATEGORIA DHE TAGS:
etched Antena , , ,

Copper material excellent conductivity and sensing properties to enhance the antenna sensing effect.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

chip optional: HF: FM11RF08, seri NXP Mifare; UHF: H3 Alien, Impinj M4, etj.
antenë HF trashësia varaku bakër 35um
antenë UHF trashësia varaku bakër 18um
Minimal vija ndarje / gjerësi vija: 0.1mm / 0.1mm
material izolues bazë: PI / PET
madhësia minimale antenë: HF: 1017mm ×,UHF: diametër < 9mm

Copper material excellent conductivity and sensing properties to enhance the antenna sensing effect.
SeabreezeRFID LTD. provides customized precision copper etching antenna with copper foil substrate as the conductive material, etching of high precision, good consistency, apply a small size of the RFID electronic tag.
SeabreezeRFID LTD. provides etching antenna design and customization services.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com