RFID, kudo në botë.

LF / HF Reader

» Hardware » LF / HF Reader

Customized Access Migrimi-frekuencave Kontrollit Reader, 250KHz Reader, 375KHz Reader, 500KHz Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
LF / HF Reader , , , , ,

model: R250/R375/R500

Customizable 4-in-1 device with 4 frequencies: 125KHz/250KHz/375KHz/500KHz

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

parametrat teknike
frekuenca e punës: përshtatur 125KHz / 250KHz / 375KHz / 500KHz
ndërfaqe komunikimi: USB
Extended I / O port: jo
furnizimi me energji elektrike: DC 5V (± 5%)
Konsumimi aktual: <100ma
status tregon: 2 color LED, 1 ICE
temperatura operative: -10℃ ~ + 70 ℃
Temperatura e magazinimit: -20℃ ~ + 80 ℃
lagështia maksimale e punës: 0~ 95% RH
madhësi: 60X 95 x 11mm
Ngjyrë: e zezë
peshë: pa komunikim linjë 135g, duke përfshirë komunikim linjë 180g

The 125KHz/250KHz/375KHz/500KHz Access Control Reader is Seabreeze Smart Card Co.,Ltd manufacturing dedicated to read 250KHz/375KHz/500KHz chip smart card/tag ID number. The interface is convenient USB (HID analog keyboard mode) port, drive-free plug and play. Beautiful small, convenient to carry and use.
Customizable 4-in-1 device with 4 frequencies: 125KHz/250KHz/375KHz/500KHz
Surface can printed LOGO, model, numër.
ODM and OEM products according to customer requirements.

Aplikacion
Qasja e kontrollit
identifikim
Fixed asset management
Campus student card
Staff card

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com