RFID, kudo në botë.

DESFire EV2 D22 Chip Card, Mifare DESFire EV2 D42 Chip Card, Mifare DESFire EV2 D82 Chip Card

KATEGORIA DHE TAGS:
HF Chip Card , , , , , , ,

modeli i produktit: D22-H6077/D42-H6078/D82-H6079

Opsionet e personalizimit: madhësia dhe specifikimet, trashësia, formë(Card/Label or Prelam Inlay), surface printing, shkrimi i të dhënave, dhe procese të tjera të veçanta të prodhimit.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

parametrat teknike
standarde protokoll: ISO 14443 TYPEA
frekuencë: 13.56MHz
Hapsirë ruajtjeje: 2KB/4KB/8KB/16KB/32KByte
Lexoni vargjet: 1~ 10cm ( sipas lexues dhe antenës hartimin )
Shpejtësia e transmetimit të të dhënave: 106 kbit / s
Ora operativ: 1~ 5ms
ruajtja e të dhënave: 25 vjet
Write endurance typical: 500,000 ciklet
Temperatura e rekomanduar magazinimit: -25℃ ~ + 50 ℃ (-13℉ ~ + 122 ℉)
temperatura e punës: -40℃ ~ + 65 ℃ (-40℉ ~ + 149 ℉)
lagështi: 20%~ 90% RH
Materiale: PVC, PET, PETG, polycarbonate, letër, 0.13mm tela bakri
teknologji encapsulation: Ultrasonik linjë automatike bimë / saldim automatike touch
madhësi: ISO kartë standarde 85.6 × 54 × 0.82mm
Në dispozicion për madhësinë: 85.654mm ×, 8320mm ×, 7040mm ×, 5050mm ×, 4545mm ×, 4528mm ×, 4420mm ×, 3838mm ×, 3530mm ×, Trashësia: 0.36-1.2mm.

MIFARE DESFire EV2 (MF3D(H)x2) is the latest member of the MIFARE DESFire series of products. This product adds new functions and enhances performance, providing an excellent user experience. MIFARE DESFire EV2 has passed the EAL5+ general standard security verification. It fully meets the requirements of high-speed, high-reliability data transmission and flexible application management. The product can provide easy, convenient and secure access to various services, and is an ideal choice for service providers and service operators.
DESFire EV2 D22/D42/D82 Chip main application: Zgjidhje për një kartë, Traffic ticket, Points and micropayments, Qasja e kontrollit, Road toll, Multiple applications

Karakteristikat kryesore
Optional encryption methods, including 2KTDES, 3KTDES and AES128
Fully comply with the ISO/IEC 14443A standard (parts 1-4), using optional ISO/IEC 7816-4 instructions
DESFire EV2: 256bajt. 2/4/8-Kbyte EEPROM, supports fast programming
Anti-përplasje
privacy protection
Flexible file system
siguria komunikimi
An evolutionary development path and roadmap that can withstand the test of the future — standard interfaces ensure that the current infrastructure can be easily upgraded to meet future smart card chip requirements
Provide consistent products and multiple resource choices for all levels of the value chain

We can offer PVC blank card, printing card, paper-sticker tag, Key chain, manshetë, TOKEN and thin & thick cards of various specifications.

Applications contain
Door-control system, Checking-in system, Identification system, Physical distribution system, Automation system and various member-cards such as: meal-selling, metro, Transporti publik, club etc. And also it contains electronic consumption, electronic ticket, identifikimi kafshë, ndjekja objektiv, laundry management and various payment systems.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Të dhëna të ndryshueshme, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com