RFID, kudo në botë.

Devijojnë Frekuenca Access Control Card, 250KHz Card Access Control, 375KHz Card Access Control, 500KHz Card Access Control

KATEGORIA DHE TAGS:
EM Card / LF Card , , , , , ,

model: HL697

 

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

parametrat
frekuencë: përshtatur 125KHz / 250KHz / 375KHz / 500KHz
Lexoni distancë: 2~ 10cm, në varësi të mjedisit aplikimit Reader dhe
Fshini numrin: >100,000 kohët
ruajtje: 10 vjet
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃
material: PVC, PET, PETG, ABS, letër
madhësi: L85.5mm × W54mm, trashësi 0.86mm ose 1.80mm (1.80mm card trashë me një vrimë portativ)

The deviate frequency access control card is a low frequency 125KHz, 250KHz, 375KHz, 500KHz deviate frequency ID copy smart card, can prevent copying clone, which is also known as the ID encryption card copy card on the market.
Can also be made into the access control keychain or Crystal Epoxy tag shapes.

aplikimi tipik
Access control systems
Parking lot
RFID door locks
Identity recognition management

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com