RFID, kudo në botë.

Access Control

» Hardware » Access Control

Dual Wiegand për të RS232 ndërfaqe Converter identifikimit automatik format Wiegand

KATEGORIA DHE TAGS:
Access Control , , ,

Wiegand format from Wiegand24 to Wiegand42, the output format can be customized.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: SMZ-711WR
pushtet: DC 7V ~ 25V
Formatet e mbështetur:: format 26bit Wiegand dhe format Wiegand 37bit
prodhim: 16 Kodi heksadecimal ASCII, 9600 norma baud.
settings RS232: 9600, 8, N, 1
Zize: ultra të vogël 49 × 45mm, 4 gjetjen vrima

Wiegand to RS232 interface converter is designed for embedded into the third party products, no manual settings, automatic recognition of Wiegand format, and the Wiegand input is converted into RS232 format, with two Wiegand input port, which can be connected with Wiegand 26 or Wiegand 37,2 independent RS232 output, RS232 output 9600 norma baud.
Wiegand format from Wiegand24 to Wiegand42, the output format can be customized.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com