RFID, kudo në botë.

EAS Store Alarm

» EAS Store Alarm

EAS RF Motherboard, EAS marrës Antena gjitha-në-një Board

KATEGORIA DHE TAGS:
EAS Store Alarm ,

RF transmit and receive functions on a single board, easy to install.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

përshkrim i produktit
model: ER82
Qendra e frekuencave: 8.2Mhz / 10MHz
tension: AC 18V / DC 24V
varg Zbulimi: 0.8m ~ 2m
madhësi: 1915.5cm ×
Ngjyrë: blu

Karakteristika kryesore
Motherboard stable performance, easy to install, low false alarm rate, anti-interference ability.

Aplikacion
Used for large supermarkets, clothing, electrical appliances and other retail stores.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com