RFID, kudo në botë.

EAS Store Alarm

» EAS Store Alarm

EAS + UHF Veshje Anti-vjedhje Hard Tag, EAS + UHF Veshje Menaxhimit të Sigurisë Hard Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
EAS Store Alarm , , , , ,

model: ER446D

58KHz+UHF or 8.2MHz+UHF (AM+UHF or FM+UHF) model Optional.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

lloj: AM + UHF / FM + UHF Optional
material: ABS
madhësi: 75x26x22mm
peshë: 14G
protokoll komunikimi: EPC C1G2 (ISO18000-6C)
frekuencë: 860~ 960MHz
patate të skuqura: Higgs Alien 3
storage EPC: 96bit,mund të zgjatet për 480bits
storage User: 512bit
Identifikimi distancë: UHF 3 ~ 6 m
58KHz > 0.8m
8.2MHz > 0.8m
ruajtja e të dhënave: 7 vjet
durim: 100000 kohët
përshtatur temperatura: -20℃ ~ + 80 ℃
temperatura Storage: -40℃ ~ + 80 ℃
Ngjyrë: e bardhë, gri, e zezë, ose specifikuar
bllokohet: Mbyllje magnetike

EAS + UHF Veshje Anti-vjedhje Hard Tag, is 58KHz+UHF or 8.2MHz+UHF electronic tags, is a combination of anti-theft and management of super-hard tag, with EAS anti-theft alarm function, but also both have UHF tag management functions. The tag not only triggers the burglar alarm, but also sends back product information for the tracking management of clothing and other managed products. It complies with EPC C1G2 (ISO 18000-6C) standards and operates at 860-960MHz (worldwide availability). Each tag has a unique ID and stores user data. This tag can be recycled to save costs.
There are black and white to choose from, if the quantity is large, you can customize the color.
Tag surface printable pattern, LOGO, code and so on.

Aplikimet
All kinds of products from hardware to software, including sports products, retail and management of apparel, household products, food, beauty care products, footwear, hardware tools, toys, books, audiovisual products and consumer electronic products, etj, use the source tag.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com