RFID, kudo në botë.

Access Control

» Hardware » Access Control

EM Card / IC Card Frekuenca Dual Access Control Reader, LF / HF Frekuenca Dual Access Control Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
Access Control , , ,

model: KR100S-04

Compatible with both 125KHz EMID and 13.56MHz IC card dual frequency access card.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

mbështetja Card: EM4102 karta e ID + karta e IC
frekuenca Lexo card: 125KHz + 13.56MHz
Mënyra e punës: Wiegand26 / Wiegand34 (Prodhimi fjalëkalimi është Wiegand8)
Lexoni distancë: 5cm (ID trashë 8cm card)/5cm
tension të punës: DC5 ~ 16V, standarde DC 12V
aktuale të punës: 70mA
Shpejtësia Lexo card: <0.2S
Lexoni interval kartë: <0.5s
Distanca komunikimi: 100 metra
transmetim: kohe reale
temperatura e punës: -25℃ ~ + 75 ℃
lagështia Ambient: 10-90%
përmasat: 140X 100 cm 25mm
material shell: PVC dhe spray plastike, e brendshme rrëshirë mbushje black
tregoj: Built-në ngjyrë të dyfishtë LED dhe zile

ID Card / IC Card Dual Frequency Access Reader is developed by the Seabreeze Smart Card Co.,Ltd for the best-selling products in the market, compatible with both EMID and IC card frequency access card, can output Wiegand 26 ose Wiegand 34 format, a variety of shapes to choose from.

karakteristika të produktit
Universal Wiegand output interface, compatible with most Wiegand protocol controllers on the market.
Intuitive clear LED lights and buzzer sound, to ensure the user's use of the operation is valid.
ID card is Wiegand26 for read frequency
IC card is Wiegand34 for read frequency
Shell material of PVC and plastic spraying, internal filling and black resin adhesive, which can effectively waterproof
Installation is quick and easy

Aplikacion
Qasja e kontrollit
identifikim
Membership management
Time attendance management
Production process management

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com