RFID, kudo në botë.

EM Chip zgjuar Access Control Card Read Distance 80mm, ID & IC Card Identifikimi / Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
EM Card / LF Card, HF Chip Card ,

model: HL4496

Optional 125KHz EM4102, EM4200, TK4100, EM4305, EM4450; or 13.56MHz Mifare 1k S50 or Compatible with FM11RF08 chip.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

patate të skuqura: EM4102, EM4200, TK4100, EM4305, EM4450, Mifare 1k S50 ose Compatible me FM11RF08
frekuenca e punës: 125KHz or 13.56MHz
Mënyra e punës: LF: Lexo vetem; HF: R / W
Distanca Induksioni: 2~ 10cm
Numri i brendshëm serial: 5 bytes
madhësi: kartë të hollë: 85.5X 54 x 0.84mm
Trashësia Standard kartë të hollë: 85.5X 54 x 1.05mm
card Trashësia: 85.5X 54 x 1.80mm (me një vrimë portativ)
Lexoni dhe shkruani në distancë: 2-10cm, në varësi të lexuesit dhe mjedisin
temperatura e punës: -20℃ - + 80 ℃ (-4℉ - + 176 ℉)
materialet e paketimit: PVC / ABS
Fshini numrin: >100,000 kohët
ruajtje: 10 vjet

paketim: kartë të hollë: 200copë / kuti
card trashë: 100copë / kuti

The LF 125KHz EM chip is a kind of cheap read-only applications, mainly used in the field of identification, because of the low price of the chip, so the application range is very wide.
The surface can be print 18 bit, 10 bit or 8 bit number, can be made into the same number card, serial number card, can be perforated. Printing portrait photo, can also made into key chain, silicone bracelet or various shapes smart card.
RFID smart card-Clamshell card (85.5X 54 x 1.80mm) and ISO card(85.5X 54 x 0.84), the card Water-proof.

Aplikacion
Identity recognition, attendance system, access control system, channel gate system, property identification, patrol system, enterprises One Card Solution system,etj.

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com