RFID, kudo në botë.

EM4450 Chip Card Compatible me Protokollin ISO11784 ISO11785

KATEGORIA DHE TAGS:
HF Chip Card ,

Can customize EM4450+NXP Mifare IC S50's LF+HF composite frequency chip cards or LF+UHF composite frequency chip cards.

Shkarkohetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

patate të skuqura: EM4450
frekuenca induksion: 100KHz ~ 150KHz
standard: në përputhje me ISO11784 / protokollit ISO11785
EEPROM: 1024bit
R / W distance: 2~ 5cm
Lexo / kohë shkruani: < 2Znj
temperatura operative: -20℃ ~ + 80 ℃
të dhënat e magazinimit: 10 vit
durim: > 100,000 kohët
material: PVC / ABS / PET / PETG / PHA / Letra, 0.13mm tela bakri
dimensionet Card: ISO kartë standarde L85.6 × × W54 T0.80(± 0.4)mm, ose të specifikojë madhësinë

The EM4450 chip is a product of the Swiss EM Microelectronics Corporation. The EM4450 chip operates at a frequency of 100KHz~150KHz. At the same time, a contactless RFID radio chip with read and write functions provides a variety of data transmission rates and data encoding modes with low power consumption.
Can customize the EM4450+NXP MF IC S50's LF+HF composite frequency chip cards. Can also customize LF+UHF composite frequency chip cards.

Aplikimet
Ticketing
Patrolling system
Remote parking lot system
Automotive Immobilizer with rolling code
Entrance guard system
High Security Hands Free Access Control
Industrial automation with portable database
Manufacturing automation
Prepayment Devices

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com