RFID, kudo në botë.

biometrike

» Hardware » biometrike

F-i60T Fingerprint Time Attendance Device

KATEGORIA DHE TAGS:
biometrike , ,

Multi-language choice
Support secondary development SDK
Support a variety of programming languages: VC++, C++Builder, VB, VB.net, Delphi, PB, C #, Visual

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

CPU: 400MHz
kujtim: 32M / 64 milion / 128 FLASH
Sistemi operativ: Linux
Versioni i algoritmit: pikëpamje 10.93 4 teknologji thelbësore
ekran: TFT 2.4 inç
Shpejtësia e identifikimit të gjurmëve të gishtit: 0.5s
njohja me shpejtësi: ≤0.6s
Shkalla e gabimit: ≤0.0001%
Refuzoni të vlerësoni: ≤0.01%
Kapaciteti gjurmët e gishtave: 3000/10000/30000/50000
Kapaciteti Record: 80000/100000
Communications: TCP / IP, USB
furnizimi me energji elektrike: DC 5V
Standby aktuale: 220mA
aktuale të punës: 300mA
Promshtë e shpejtë: zë i shpejtë
Metoda e vlerësimit: gjurmë gishtash, kartën RFID, Fjalëkalimet dhe të tjera 15 llojet e mënyrave
Mesazh i shkurter: mund të kontrollit të largët
gjuhën e makinës: shumë gjuhë (anglisht, Kineze e thjeshtuar, kineze Tradicionale, japonez, korean, Thai, indonezian, vietnamisht, Spanjisht, frëngjisht, portugalisht, gjermanisht, rusisht, turk, italian, çek, arab, Persian optional)
Lagështia e mjedisit: 20%~ 60%
Temperatura e mjedisit: 0℃ ~ + 45 ℃
madhësia Dukje: 190(gjatësi)x120(gjerësi)X30(i trashë)(mm)
peshë: 560G

F-i60T Fingerprint Attendance Machine integrates image acquisition chip and fingerprint algorithm chip to finish fingerprint entry, image processing, feature extraction, template generation, template storage, fingerprint comparison (1:1) or fingerprint search (1:N) features.
F-i60T Fingerprint Collector currently provides USB interface and network interface, which through its accompanying application software, which can constitute a fingerprint collection system, on-line fingerprint device, on-line fingerprint attendance machine, fingerprint local protection system and fingerprint network login system; Provide supporting software development kit, convenient secondary development.

Feature kryesore
1. Efficient optical module, suitable for any finger, dry, wet or rough fingerprints can be well used.
512 dots per inch or better resolution.
2. USB or network interface (fakultativ).
3. Multi-language choice.
4. Using high quality ABS industrial grade materials.
5. Can be used for secondary development SDK.
6. Support a variety of programming languages: VC++, C++Builder, VB, VB.net, Delphi, PB, C #, Visual.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com