RFID, kudo në botë.

identifikimin e kafshëve

» identifikimin e kafshëve

Fixed Long-distance Tag 134.2KHz Animal Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
identifikimin e kafshëve ,

besueshmëri të lartë, ESD protection, Surge protection

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: DS-A04
frekuenca operativ: 134.2KHz
protokoll mbështetje: ISO 11784, ISO 11785, FDX-B
Mbështetur chip: EM4305, Hitag S256, T5577, etj.
ndërfaqe komunikimi: RS232, RS485, Wiegand 26
Card-lexim në distancë: 45cm ~ 55cm (diameter 30mm tag RFID veshit)
tension operativ: 12V ~ 15V
aktual operativ: <200mA
temperatura operative: -10℃ ~ + 50 ℃
temperatura Storage: -30℃ ~ + 70 ℃
madhësi: 260× 260 × 35mm
Ngjyrë: e zezë

Long-distance 134.2KHz Animal Tag Reader, supports EM4305, Hitag S256, T5577 and other according to ISO11784 / ISO11785 protocol animal management tag reading. The animal management reader high stability, can automatically adapt to a variety of environments, long-term use will not drift, is widely used in animal husbandry management, improve farm management level, can also be used for related meat traceability and so on.

Karakteristika kryesore
Long-term use of high stability, able to adapt to a variety of environments
besueshmëri të lartë, ESD protection, surge protection

Application areas
Pig management, horse & sheep management, car parking lot and other livestock managements

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com