RFID, kudo në botë.

Zbukurim Card / Card UHF

» RFID Card » Contactless Chip Card » Zbukurim Card / Card UHF

FM11RF08 Chip Zbukurim PVC Card, FM11RF08 Gravurë Zbukurim Card Paper

KATEGORIA DHE TAGS:
Zbukurim Card / Card UHF , , , , , , ,

model: B805

Madhësia në dispozicion zbukurim: Φ23mm, 22.538mm ×, 4040mm ×, 4545mm ×, 2575mm ×, 4172.6mm ×, 4576mm ×,etj.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

lloji meshë: NXP Mifare 1K S50, FM11RF08 (Plotësisht në përputhje me NXP Mifare 1K S50)
Kapaciteti Storage: 1KB, 8kbit, 16 ndarëse, çdo ndarje Dy fjalëkalimet(1KB = 8Kbit)
Frekuenca operativ: 13.56MHz
Protokolli standard: ISO14443TypeA
shpejtësia e komunikimit: 106KBoud
Distanca Reading: 2.5~ 10cm
leximi kohë: 1-2Znj
durim: > 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
temperatura e punës : -20℃ ~ + 55 ℃
material Antena: PET + Etching alumin
materialet Card: PVC, PET, PETG, letër
Madhësia në dispozicion zbukurim: Φ23mm, 22.538mm ×, 4040mm ×, 4545mm ×, 2575mm ×, 4172.6mm ×, 4576mm ×,etj.
dimensionet Card: ISO kartë standarde 85.6 × 54 × 0.84mm ose me porosi

The electronic tag card is the PVC card product made in NXP Mifare 1 IC S50 or FM11Rf08 inlay package.
Features: fast reading and writing speed, high sensitivity; low cost, excellent performance and stability, good encryption, widely used in supply chain management, logistics and distribution, product certification, fixed asset inventory and tracking, baggage handling and tracking, item-level labeling And other fields.
The RF chip can encrypt and write data.
Can be packaged in a variety of materials, made into a variety of shape sizes.

aplikacionet tipike
Corporate/campus One Card Solutions, bus stored value card, highway toll, parking lot, community management, kontrollin e qasjes, identifikim, Club membership management, supermarket membership card, bath, gym VIP card, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com