RFID, kudo në botë.

identifikimin e kafshëve

» identifikimin e kafshëve

Handheld Animal ID Scanner for ISO11784, ISO11785, FDX-B, CKU Animal ID Scanner, Handheld Pet ID Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
identifikimin e kafshëve , , , , , , ,

model: DH110

Suitable for scanning ISO11784/ISO11785, FDX-B, FDX-A, CKU animal chip.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Support chips: ISO11784 / ISO11785, FDX-B animal chips
Data Storage: NO
sirenë: Bulit-in
Power supplier: 2×AAA batteries
Temperatura operative: 0℃ ~ + 50 ℃
Storage Temperatura: -10℃ ~ + 60 ℃
dimension: 120×75×19mm
Ngjyrë: e bardhë
Net Weight: 110G

DH110 model Handheld Pet ID Chip Reader is a very mini pocket microchip reader that using wireless identification technology and it suppors reading FDX-B (ISO11784/ISO11785 standard) only. Using high brightness OLED display screen, display comes with backlight for easy reading, and can be seen clearly inside the house or under the strong light outside. Easy operation, reading with only one button. Read range for FDX-B animal ear tag is 18cm, for 2x12mm FDX-B glass tube microchip is 6cm, very excellent performance.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com