RFID, kudo në botë.

HomeTexts

» HomeTexts

Ne jemi të angazhuar për Prodhim RFID & IOT Produkte Për biznesin tuaj!

SeabreezeRFID LTD kanë linjat e plotë të prodhimit të Radio Frequency Identification, Produkti ynë përmban një shumëllojshmëri të patate të skuqura nga frekuencë të ulët, Frekuencë e lartë dhe frekuencë ultra-high. Mund të ofrojnë shërbime të përshtatur për të përmbushur idetë tuaja ekskluzive dhe nevojat.

 • Na kontaktoni

  0086 755 89823301
  seabreezerfid@gmail.com
  SeabreezeRFID
  seabreezerfid
 • Share një shoku

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com