RFID, kudo në botë.

I KODI SLI Chip Card, I KODI SLI-L Chip Card, I KODI SLI-S Chip Card

KATEGORIA DHE TAGS:
HF Chip Card , , , ,

model: H90

I CODE SLI-L chip memory 512bit, I CODE SLI chip memory 1024bit, I CODE SLI-S chip memory 2048bit.

Shkarkohetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

protokoll komunikimi: ISO / IEC 15693
frekuenca operativ: 13.56MHz
R / W distance: 1.5M
norma baud: 53kbit / s
R / W herë: 1~ 2ms
temperatura e punës: -20℃ ~ + 85 ℃
herë erasable: > 100,000 kohët
Ruajtja e të dhënave: > 10 vjet
madhësi: CR80 85.5 × 54 × 0.80mm, ose specifikimet porosi
material: PVC, ABS, PET, PETG, letër
pesha Card: 6.6G

NXP I·CODE SLI/I·CODE SLI-L/I·CODE SLI-S RF chip is 13.56MHZ operating frequency of contactless smart tag chip, ISO15693 standard protocol, the chip is mainly for parcels, anijeve, aviation luggage, rental services, retail supply chain management and logistics system applications designed A series of RFID radio frequency identification chips. Designed for long distance applications. With anti-collision function, this feature allows more than one tag card to be operated simultaneously in the antenna field.
I CODE SLI-L chip memory 512bit, I CODE SLI chip memory 1024bit, I CODE SLI-S chip memory 2048bit.

 

NXP I CODE SLI, I CODE SLIX Chip Technology Comparison Table, SeabreezeRFID LTD.

 

aplikacionet tipike
One Card Solutions, menaxhimi i shkollës, bus card, highway toll, logistics and transportation, parking, kontrollin e qasjes

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com