RFID, kudo në botë.

Keychain

» Keychain

IC+ID Composite KeyChain, 13.56MHz+125KHz Dual frequency Key Ring

KATEGORIA DHE TAGS:
Keychain , ,

Read-only ID+read and write IC composite type contactless keychain.
Can be encapsulated chips: 125KHz+13.56MHz(TK4100+Mifare 1k S50),(TK4100+Mifare 4k S70),(TK4100+I-CODE2),(TK4100+Ultralight),etj. Or customized UHF composite Key Fobs.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

chip RFID: ID+IC (125KHz + 13.56MHz). Or customized UHF composite
frekuencë: LF+HF 125KHz+13.56MHz
standardet e protokollit: ISO 11784/11785+ISO 14443A
Kapaciteti Storage: 8kbits
R / W herë: 1~ 2ms
furnizimi me energji elektrike: passive card
Distanca Sensing: 2~ 10cm
madhësi: 51.4×32.4×5.8mm, customizable
material: ABS shell tejzanor plastike Welding
temperatura e punës: -20° C ~ + 55 ° C
International protection agreements: IP67 / IP68
durim: 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet

As a read-only ID+read and write IC composite type contactless keychain.
Can be encapsulated chips: 125KHz+13.56MHz(TK4100+Mifare 1k S50),(TK4100+Mifare 4k S70),(TK4100+I-CODE2),(TK4100+Ultralight),etj.
The appearance of small, easy to carry.
i papërshkueshëm nga uji, dustproof, shockproof characteristics and durability.
Color of the new, rich colors, the conventional black, blu, i kuq, yellow and so on.
Surface can laser code ( default 8H10D), laser LOGO signs.
Without contact, close range proximity, easier to use.

Aplikimet
Time attendance systems, identifikim, access control systems, elevator control systems, enterprise, community, school card, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com