RFID, kudo në botë.

ID Blank shkruajtshme Numri Card, ID Clone Numri Card

KATEGORIA DHE TAGS:
EM Card / LF Card , , , , , , , , , ,

model: HL097

Can also be made into non-standard cards, shaped cards, tags Epoxy, access control keychains, wristbands, etj.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

chip optional: EM4305 / T5557 / 5200
frekuencë: 125KHz
Storage Kapaciteti: 512bit
Lexoni / shkruani distancë: 2-10cm, në varësi të lexuesit dhe mjedisin e aplikimit
durim: >100,000 kohët
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
madhësi: kartë të hollë: 85.5X 54 x 0.84mm
Trashësia Standard kartë hollë: 85.5X 54 x 1.05mm
card Trashësia: 85.5X 54 x 1.80mm
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃ (-4℉ - + 176 ℉)
Materiale: PVC / PET / ABS / Letra,etj.

The Writable Number ID Card without a number in the chip, it is blank. The user can use a special read/write device, the chip number can be customized and the number can be used normally after writing the number. prandaj, this type can also copy ID card with the card number, used for parking, card kontrollin e qasjes. Can also be made of non-standard cards, shaped cards, tags Epoxy, keychains, wristbands, etj.
The ID writable number card is suitable for mass sales by locksmiths and smart access control card dealers.

Karakteristika kryesore
Storage capacity 512bit EEPROM storage unit has 16 independent sectors of security structure, supports a variety of applications, each sector can have two separate keys.
Access to the storage unit can be flexibly defined by the user according to his requirements.
The surface of the card can be offset, ekran mëndafshi, numër, LOGO, Kodi QR, etj.

aplikimi tipik
Access control systems
identifikim
Parking lot

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com