RFID, kudo në botë.

ID White Card, 125KHz Card Blank

KATEGORIA DHE TAGS:
EM Card / LF Card , , , , ,

125KHz ID Blank Card, convenient and practical, suitable for low-cost access control and identification solutions.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

patate të skuqura: EM4102, TK4100, TK4101 kalli
frekuencë: 125KHz
Mënyra e punës: Lexo vetem
Distanca Induksioni: 8~ 20cm
Kodi brendshëm serial: 5 bytes
fshij: >100,000 kohët
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
material: ABS, PVC
madhësi: 85.5x54mm
Trashësia: card trashë ID: 1.8mm
Standard 0.88mm i hollë kartë
Madhësia jo-standarde card hollë: 1.05mm ose trashësi të tjera të specifikuara
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃ (-4℉ ~ + 176 ℉)

ID Card full called Identification Card, it is a kind of chip can't write data induction card, have a fixed code, there are mainly Taiwan SYRIS EM format and the United States HIDMOTOROLA format and other kinds of ID Card. ID card same with magnetic stripe card, just use the "Numri i kartes", in addition to the card number, the inside of the card does not have any secret function, card number is open, naked. So ID card is the "inductive magnetic card" .
Thick ID card is the most economic of rf IC card, with an ID number (can surface printing 18 digit or 10 shifër, 8 digit number), me një vrimë portativ, can screen printing LOGO or text information.
Thin ID card surface can 4 ngjyra kompensuar shtypjen, screen printing, printing portraits, can surface printing 18 digit or 10 shifër, 8 digit number.
ID thin card usually use 125KHz EM4102, TK4100, TK4101 chip, 13.56MHz chip can also be used, such as FM11RF08 or Mifare 1K S50.
The induction coil inside the 125KHz ID card has a large rectangular coil and a circular coil to choose from. Large rectangular coil read distance a little longer.

Parametrat kryesore teknike
patate të skuqura: EM4102, TK4100, TK4101 kalli
frekuencë: 125KHz
Mënyra e punës: Lexo vetem
Distanca Induksioni: 8~ 20cm
Kodi brendshëm serial: 5 bytes
fshij: >100,000 kohët
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
material: ABS, PVC
madhësi: 85.5x54mm
Trashësia: card trashë ID: 1.8mm
Standard 0.88mm i hollë kartë
Madhësia jo-standarde card hollë: 1.05mm ose trashësi të tjera të specifikuara
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃ (-4℉ ~ + 176 ℉)

Aplikacion
Apply to identification, frekuentimin e kohës, kontrollin e qasjes, entrance guard system, property identification, patrolling system, enterprises One card solution, and other of the radio frequency identification IC card system.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com