RFID, kudo në botë.

Zbukurim Card / Card UHF

» RFID Card » Contactless Chip Card » Zbukurim Card / Card UHF

Impinj Monza3 Chip Card, UHF ISO18000-6C Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Zbukurim Card / Card UHF , , ,

Impinj Monza3 RFID chip design suitable for the electronics industry. Electronic product manufacturers can take full advantage of RFID technology to track inventory and maintenance history, as well as crack down on counterfeiting and reduce recalls.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

chip UHF: Impinj Monza3
frekuencë: 860~ 960MHz
standarde protokoll: EPC global Gen 2, ISO18000-6C
kujtim: 96 Bits or expanded to 512 Bits
distancë: 3~6 or 7~12 meters ( reader performance and specific application environment determines the reading distance )
Anti-përplasje : readable 30-50pcs/sec.
herë erasable: >100,000 kohët
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃ (-4℉ ~ + 176 ℉)
materialet e paketimit: PVC / PET / PETG / ABS / PHA / Letra,etj.
madhësi: 86X 54 x 0.8mm (PVC standard card or printed card thickness 0.76~1mm, or other shapes card)

The Impinj Monza3 chip can be used in harsh industrial applications; chip design can provide a high degree of integration of the antenna link, thereby extending product life.
The Monza3 RFID chip design suitable for the electronics industry. Electronic product manufacturers can take full advantage of RFID technology to track inventory and maintenance history, as well as crack down on counterfeiting and reduce recalls and enhance customer service.

Aplikimet
Clothes tag and crates, general logistics or production lines, parking lot, conference hall, valuable assets, electronic ticket card,etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com