RFID, kudo në botë.

Card shtypshëm

» RFID Card » Card shtypshëm

 • Inkjet Printer Print Direct PVC White Card, Printable kartë magnetike strip, Printable RFID Chip Card Blank

  KATEGORIA DHE TAGS:
  Card shtypshëm , , , , , , ,

  modeli i produktit: HP0529

  Opsionet e personalizimit: madhësia dhe specifikimet, trashësia, formë, package contact/contactless IC chip, magnetic strips, surface pre-printing frame/LOGO/pattern, laser number, shkrimi i të dhënave, dhe procese të tjera të veçanta të prodhimit.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim
  • Technical characteristics

  Parametrat kryesore teknike
  material: PVC bardhë
  madhësi: 8654mm ×
  Trashësia: 0.86mm
  Pa petëzuar, formë në një kohë
  230copë / kuti kartoni, peshon 1.35KG

  Modelet printer inkjet të përshtatshme:
  Printer Hiti ID Card
  Epson Printer: R260, R265, R270, R280, R290, R330
  modelet Epson: T50, T60, A50, P50, R210, R230
  modelet Canon: iP4600, 4680, 4700
  printer Canon: MP630, 640, 980, 990
  Metoda e përdorimit:
  Përkrahje gjatë përdorimit të tabaka. ID card printer inkjet me shtypjen e drejtpërdrejtë në sipërfaqe kartë, pas përdorimit të tharjes.

  Product introduction
  "Immediately inkjet into card" make personalized card, portrait card, IC card, magnetic strip card is a revolutionary breakthrough, without lamination, without plastic film covering, without covering film professional production process, using id card inkjet printer to complete fabrication process. Easy fabrication process like printing common document, the cost is lower.

  Inkjet Printer Print Direct PVC White Card, Printable kartë magnetike strip, Printable RFID Chip Card Blank, Printable RFID Plastic Card. Shenzhen Seabreeze Smart Card Co.,LTD.

  White card by ink-jet printing can achieve photo print effect, quick drying, highlights, i papërshkueshëm nga uji, wear-resisting, printing complete used directly, without any post-processing features, application more widely.

  Direct inkjet print white card can paste magnetic strip and encapsulation RFID chip:
  1, magnetic strip card types:
  Common Low magnetic strip(LOCO): 300 OE
  High magnetic strip(HICO): 2750 OE ose 4000 OEInkjet Printer Print Direct PVC White Card, Printable kartë magnetike strip, Printable RFID Chip Card Blank, Printable RFID Plastic Card. Shenzhen Seabreeze Smart Card Co.,LTD.
  color magnetike rrip fakultative: e zezë, bojë kafe, i kuq, etj.
  width magnetike rrip: 12.5mm standarde ose 8mm
  2, ID card types: EM4100, EM4102, TK4100, TK4102, etj.
  3, Kartë IC pa kontakt, Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, FM11F08, Mifare Ultralight, TI, I-CODE-2,etc.
  4, Contact IC card types: SLE4442, SLE4428, SLE5542, SLE5528,etc.

  1, simple and easy to do card, without film, without plastic film covering and laminated
  2, card highlights, i papërshkueshëm nga uji, image flush, daub, immerse (1-2 orë), the image remains unchanged
  3, suitable for all kinds of inkjet ink, fabrication cost is low
  4, the image color restore ability, rezolucion të lartë, print accuracy can reach more than 5760dpi
  5, the white card with the mechanical properties of the laminated card
  6, UV resistance, wear resistance, prevent fade, long shelf life
  7, quick to do card application range, suitable for making documents immediately, the end user to make card; Small-scale production of your membership,card student card, company card, etj, can be directly printed images and text information
  8, fabrication process environmentally friendly, solvent-free, emission-free exhaust,etj.

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  2 + 8 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com