RFID, kudo në botë.

Zbukurim Card / Card UHF

» RFID Card » Contactless Chip Card » Zbukurim Card / Card UHF

ISO 18000-6B / 6C Long Distance Card, UHF G2 Long Distance Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Zbukurim Card / Card UHF , , , , , ,

model: B7374

ISO 18000-6B/6C long distance card is mainly used for access control identification and vehicle management remote card.

 

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

Emri i produktit: 915Kartat MHz UHF (një tjetër emër: 6kartat B / 6c; kartat G2)
chip përbashkët: NXP G2XM (zakonisht përdoret në kartat madhësi jo-standarde ),Alien9662 (zakonisht përdoret në kartat madhësi standarde)
frekuenca operativ: 860~ 960MHz
standarde protokoll: (i zakonshëm) ISO 18000-6C (EPC C1 gen2)
ISO 18000-6B
Kapaciteti i kujtesës: 512bit / 96bit
Distanca Reading: 3~ 15M ( me përputhen ndryshme antenë )
Mënyra e punës: R / W
temperatura e punës: -10℃ ~ + 70 ℃
shpejtësia përshtatja: 60km / h
Mekanizmi Anti-përplasje: për multi-tag lexuar
durim: > 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
materiale paketimi: PET / PETG / PVC / Letra,etj.
madhësi: ISO kartë standarde 85.6 × 54 × 0.84mm

Product introduction and application:
1. Suitable for adopting frequency hopping work mode, it has strong anti-interference ability
2. The user can read and write custom card standard data, make a special application system efficiency more quickly
3. Effective read distance can reach more than 8 metra (related to read and write and antenna). 2056 bits of memory capacity, the only global 94 bits ID number
4. Using wide band design work, consistent with the provisions of the relevant industry, but also for flexible application development
5. Can simultaneously read multiple cards (up to 50pcs/sec or more), and not be restricted by workspace tag number and impact
6. 1960 bits to encrypt storage area for user to read, shkruaj, erase and write operation, opening the specified user dedicated permanent special zone.
7. No batteries, memory can wipe repeatedly more than 100000 kohët, the effective service life of 10 years and more cost-effective
8. Support ISO18000-6C (EPC gen 2) protocol or ISO18000-6B protocol
9. Used in the parking lot, bileta elektronike, logistics bags, postal parcels, books management system,etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com