RFID, kudo në botë.

JAVA Card / Card CPU

» RFID Card » JAVA Card / Card CPU

J3H081 Chip Dual Interface Card CPU

KATEGORIA DHE TAGS:
JAVA Card / Card CPU , ,

model: HCJH81

The J3H081 is Upgraded Version of J3A081.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

produkt Status
Emri i produktit:UCOS 3.0 JCOP Chips & smart cards
Status Product Life:Produkt në certifikimin–Mostra dispozicion edhe
vërtetim:BCTC Certified(PBOC 3.0, PBOC 2.0)
NSICCS Certifikimi pritur për muajin mars, 15
VISA, MasterCard Certifikimi pritur për në shtator, 15

Karakteristikat kryesore
ROM Applets:PBOC Dual 3.0, PBOC Dual 2.0, NSICCS 1.1, PSE Dual 1.2
EEPROM Applets
User Memory Available:40K ~ 80Kbytes

Pajtueshmëria standard
JC Release:2.2.1
GP Release:2.1.1

Kontakt Interface
Pajtueshmëria standard:ISO 7816
T = 0:po
T = 1:po

contactless Interface
Pajtueshmëria standard:ISO 14443-2, -3, -4 Tipi A me M1 1K rivalitet
T = CL:po
baud Tate:106Kbit / s, 212Kbit / s, 424Kbit / s në të dy mënyra
Frekuenca operativ:13.56MHz

kriptografike Algoritmet
DES / 3DES:po
AES:po: 16,24 dhe 32 btyes
RSA:Po deri në 2048 bit
SHA1:po
SHA256:po

Body Card
Chip nga / Type:kontakt, contactless, Interface Dual
modul forma të ndryshme të paketimit industriale të kërkesës
antenë:me permasa të plota(Zona e kufizuar embossing)
Pajtueshmëria standard:ISO 14443-1 i urtë, etj.
material:Banking klasën PVC me mbulesë për postimin personalizimit
teknologji:Hot petëzim etj teknologjive të kartë të rregullt të prodhimit
shirit magnetik:ISO 7811-4, -5 i urtë

 

NXP original J3H081 chip dual interface CPU card is NXP's high-security system solution for high-performance smart chip card products. It is ideally suited for multi-application markets such as banking and finance, mobile communications, public transportation, access control access and network access. J3H081 dual interface CPU card JAVA card JCOP J3 V2.4.2 version supports contact and contactless read and write, contains a JCOP J3 V2.4.2 version of the operating system, and provides 80k bytes of EEPROM memory.
NXP original J3H081 chip dual interface CPU card is an upgraded version of J3A081 chip, it is backward compatible with J2A080, JCOP21-72K (JCOP21-72K chip has been discontinued) chip card, can be initialized according to the specific needs of customers, and change the ATR value, the chip's Initialize the T=0 or T=1 value.
JCOP Version: JCOP J3 V2.4.2.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com