RFID, kudo në botë.

JAVA Card / Card CPU

» RFID Card » JAVA Card / Card CPU

Kartë çipi JAVA J2A040 40KB, Kartë çipi JAVA J2A040 me prerje SIM

KATEGORIA DHE TAGS:
JAVA Card / Card CPU , , , , ,

modeli i produktit: HCJ40

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
patate të skuqura: J2A040 chip NXP original
lloj: kartë kontakti
material: PVC
madhësi: 85.5X 54 x 0.84mm
HICO magnetic stripe
Signauture panels
Applicable to the AMEX card, VISA master card

Contact CPU card chip: J2A040, J2A080, etj.
Dual interface CPU card chip: J3A041 J3A081, etj.
Customized COS model:
P5 series: P5CD012, P5CD020, P5CD040, P5CN080, P5CD128, P5CD145, etj.
P6 series: P60D024, P60D040, P60D080, P60C040, P60C080, P60C144, etj.

aplikacionet tipike
kartë bankare, card Citizen, Karta SAM, pasaportat elektronike dhe dokumentet, Pay TV, CA Digital nënshkrim, etj.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com