RFID, kudo në botë.

Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca

» RFID Card » Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca

LF + HF + UHF Card Composite Frequency, RFID Multi-protokoll Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca , , , ,

RFID multi-protocol card, different frequency RFID chips follow different communication protocols, achieve identification, data storage, encryption keys and other different purposes.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

RFID Chip: Huaj H3 + FM11RF08 + TK4100
frekuencë: LF 125KHz, HF 13.56MHz, UHF 860 ~ 960MHz
kujtim: 96bit / 512bit + 1KByte
standardet e prodhimit: ISO / IEC 14443A, ISO 15693, ISO / IEC 18000-6C, EPC Class1 gen2
LF dhe HF lexojnë dhe shkruajnë në distancë: 2.5~ 10cm (lidhur me madhësinë e antenës dhe lexues letrash me bira)
UHF lexojnë dhe shkruajnë në distancë: >8M (lidhur me madhësinë e antenës dhe lexues letrash me bira)
R / W herë: 1~ 2ms
temperatura e punës: -20℃ ~ + 85 ℃(lagështi 90%)
durim: >100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
madhësi: 85.5X 54 x 0.84mm, ose konsumatori specifikuar madhësinë
Materiale: PVC / ABS / PET / PETG / Letra, 0.13 Tel bakri
procesi encapsulated: Tejzanor valë auto linjat bimore, Saldim automatike

The Alien H3+FM11RF08+EM4102 three frequency composite card is composed of UHF chip tags, high-frequency chips and low-frequency chip compound is currently the highest technology content, the most complete functional smart card. Main features is "one card and more," safe, convenient, veshur-rezistente, fast Uses: access control cards, parking, cafeteria dining cards, VIP membership cards and other communities, banks, shkollat, government agencies.
Different frequency RFID chips follow different communication protocols, so the tri-frequency card is also called RFID multi-protocol card, achieve identification, data storage, keys and other different purposes.
FM11RF08 (Fudan M1) chip compatible with Mifare 1k S50 chip.
TK4100 chip compatible with EM4102 chip.
According to the project requirements, the tri-frequency card has multiple chips to choose from, and the UHF chip Alien H3 or Impinj M4, M5 and so on.
High-frequency chip Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, Mifare Ultralight10, Mifare Ultralight C, I KODI SLI / SLI-S / SLI-L / SLIX, Mifare Desfire2K / 4k / 8K, MFlPLUS2K / 4K, më 213 and so on. Low-frequency chip can be used EM4200, EM4305, EM4450, EM4102, TK4100, T5577 and so on.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com