RFID, kudo në botë.

Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca

» RFID Card » Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca

LF + HF Dual Card Frequency, IC Chip + ID Chip Dual Card Frequency, FM11RF08 + EM4102 Composite Chip Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca , , , , , ,

The IC + ID composite chip card is the most widely used dual-frequency card in the world, not only for identifying identities, but also for storing data. Data can be encrypted.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

model: F306
chip RFID: TK4100 + FM11F08 ( TK4100 plotësisht në përputhje me EM4102, FM11RF08 plotësisht në përputhje me MF1 IC S50 )
frekuencë: LF 125KHz + HF 13.56MHz
standardet e protokollit: ISO / IEC 14443A
Lexoni dhe shkruani në distancë: 2.5~ 10cm (lidhur me madhësinë e antenës dhe lexues letrash me bira)
Lexojnë dhe shkruajnë kohë: 1-2Znj
durim: >100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
temperatura e punës: -20℃ ~ + 85 ℃ ( lagështi 90% )
madhësi: ISO 85.5 × 54 × 0.84mm, ose konsumatori specifikuar madhësinë
Materiale: PVC, ABS, PET, PETG, letër; 0.13 Tel bakri
procesi encapsulation: Tejzanor valë auto linjat bimore, saldim automatik

This kind of LF+HF dual frequency compound chip card is compounded by high frequency and low frequency chip, two kinds of frequency each other is not interference, is the highest technical content, the most complete of function of intelligent induction card. Main characteristic is the "one card is multi-purpose", safe, convenient, wear-resisting, fast and low cost.
TK4100 chip fully compatible with EM4102 chip, FM11RF08 fully compatible with Mifare 1K S50 chip, Both TK4100 and FM11RF08 have low cost features.
The IC + ID composite chip card is the most widely used dual-frequency card in the world, not only for identifying identities, but also for storing data. Data can be encrypted.
Can make white card and color printing card.
Can also be made into 1.8mm thick card.

aplikimi kryesor: One Card Solutions, kontrollin e qasjes, entrance card, identifikim, parking lot, staff attendance card, canteen card, VIP card, such as community Banks, shkollat, government agencies.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com