RFID, kudo në botë.

LF / HF Reader

» Hardware » LF / HF Reader

Linux / Unix / Android Operimit të Sistemit High-frekuencave RFID Reader, Sistemi Multi-Operativ High-frekuencave RFID Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
LF / HF Reader , , , ,

model: RS302

Të përshtatshme për Linux / Unix / Android sistemit operativ RFID Reader.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuenca operativ: 13.56MHz
protokoll mbështetje: ISO / IEC 14443typeA / TYPEB, ISO15693
Llojet e kartave mbështetje: Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, MifarePRO, I, ultralight, FM1208, tags NFC (NTAG203, NTAG216), etj.
ndërfaqe komunikimi: RS232, 485, USB
R / W varg: ≤10cm
madhësi: 120× 70 × 18mm
peshë: 145G
temperatura e punës: -20℃ ~ + 60 ℃
temperatura Storage: -40℃ ~ + 85 ℃
lagështi: 10%~ 75%

aksesorë: furnizimit me energji elektrike, USB kabllo

Lexuesi RS302 sistem multi-operativ frekuencë të lartë është një frekuencë të lartë RFID lexues / shkrimtar i zhvilluar për / Android sistemit Linux / Unix nga Seabreeze Smart Card Co, Ltd. Ai mbështet lexuar shumë lloje të kartave të lartë të frekuencave, dhe ne të sigurojë një çantë të zhvillimit mesme për integrimin tuaj të zhvillimit të projektit komoditet.

Features
Kompakt dhe të lehtë për të instaluar
Built-in antenë
Lexoni të qëndrueshme dhe të performancës shkruaj
Hartimi ekran aesthetically intuitive LED
shëndoshë e ëmbël sirenë
Protokolli i komunikimit është vetë-zhvilluar dhe mund të jenë përshtatur dhe të zgjerohet për nevojat e përdoruesve
Një shumëllojshmëri e tipare opsionale për të plotësuar nevojat e konsumatorëve të veçanta
Mbështet stepje / Windows98 / Me / 2K / XP / 2003 / Vista dhe Linux / Unix / sistemet Android
gjuhët e mbështetur: Java, C #, VB6.0, VC6.0, Delphi7, PB8, etj.
mbështetja Web

tipike Aplikimi
Certifikimi Identity Security
bankare online dhe pazar online
Qasja e kontrollit
E-commerce
Bus e-ticketing
Sistemi numri autostradë
telefon publik kontakt
Logjistika dhe Zinxhiri Menaxhimit të Furnizimit
verifikimi i rrjetit
Access Control System
POS terminal
makinë automatike me monedhë

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com