RFID, kudo në botë.

Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca

» RFID Card » Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca

 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

Parametrat kryesore teknike
patate të skuqura: EM4200 + FM11RF08
frekuencë: LF 125KHz + HF 13.56MHz
chip EM4200 brendshme SEQ ID NO: 5 bytes
Kapaciteti FM11RF08 chip magazinimit: 8kbit, 16sektorët, dy grupe të fjalëkalimet për sektorin
Standardet e prodhimit chip EM4200: ISO 7815
FM11RF08 standardet e prodhimit chip: ISO 14443 TYPEA
chip EM4200 R / gama W: 1-3cm
0.7-1.2M, të jetë i pajisur me lexuesin largët
FM11RF08 chip R / W varg: 2.5-10cm, lidhur me madhësinë e antenës dhe lexuesit
R / W herë: 1-2Znj
temperatura e punës: -20℃ ~ + 85 ℃(lagështi 90%)
durim: >100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
madhësia Card: kartë të hollë: 85.5X 54 x 0.84mm, ose konsumatori specifikuar madhësinë
Trashësia Standard kartë të hollë: 85.5X 54 x 1.05mm
card Trashësia: 85.5X 54 x 1.80mm
Materiale: PVC/ABS/PC/PET/PETG, 0.13 Tel bakri
procesi i paketimit: Tejzanor valë auto linjat bimore / Saldim automatike

The long-distance 125KHz+13.56MHz dual-band composite card is a combination of a high-frequency chip and a low-frequency chip that can be read from a long distance. It is a smart sensor card with high technical content and the most complete functions. The main feature is "one card multi-use", i sigurt, i përshtatshëm, wear-resistant and fast. The long-distance EM4200 chip can be used for long-distance reading in parking lots, etj. The 13.56MHz contactless card can be used for identification, data storage and One Card Solution.
FM11RF08 (Fudan M1) chip full compatible with MF 1K S50 chip. The FM11RF08 chip has the advantage of low cost.

Aplikacion
Access control card, Parking Lot, Canteen dining card, One Card Solution application, VIP membership card and other communities, bankat, shkollat, government agencies.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Të dhëna të ndryshueshme, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com