RFID, kudo në botë.

identifikimin e kafshëve

» identifikimin e kafshëve

Long Distance 134.2KHz Animal Tag Reader Module

KATEGORIA DHE TAGS:
identifikimin e kafshëve ,

model: SM-WL134

134.2KHz Animal Tag Reader Module, long distance, low power consumption, support ISO11784, FDX-B/ISO11785 protocol, can read EM4305, HITAG256, EM1001.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuenca operativ: 134.2KHz
standardet e protokollit: ISO 11784, FDX-B / ISO 11785
chip zbatueshme: EM4305, HITAG256, EM1001, etj.
Ndërfaqja output: port serial
tension të punës: DC 9V
aktuale të punës: 50mA
Lexoni lëmsh: LED dritat
madhësia Module: 35x36mm
pesha Module: 10G

SM-WL134 model 134.2KHz Animal Tag Reader Module, long distance, low power consumption, support ISO11784, FDX-B/ISO11785 protocol, can read EM4305, HITAG256, EM1001.
Users did not need to understand complex read tag protocol.
Only need to provide power supply, can receive serial port output tag number,module's own read tag clew lights, multiple sets of optional resonant capacitance.
SM-WL134 has excellent performance for read tag, using the 97x97mm antenna, 2x12mm injection type glass tube animal tag reading distance than 14cm, diameter 3cm animal ear tag reading distance than 30cm.

 

(paketim: include 1 piece 97x97mm antenna)

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com