RFID, kudo në botë.

Përkushtuar Tag Të tjera

» RFID Përkushtuar Tag » Përkushtuar Tag Të tjera

125KHz Low Frequency Electronic Coil Zbukurim, Frekuenca e ulët 125KHz Coil kalli Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Përkushtuar Tag Të tjera , , , ,

Low-frequency coil size and shape can customized.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Në përputhje me standardet protokollare: ISO 18000-2
patate të skuqura: TK4100 / EM4102 / EM4305 / T5577 / T5567 / T5577
frekuencë: 125KHz
kujtim: read-vetëm / 512bit
Lexoni dhe shkruani në distancë: 1~ 10cm (Varet rregullimin RF në vendin e përdorimit, konfiguracioni antenë lexuesi, dhe kushtet mjedisore.)
herë erasable: > 100000 kohët
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
material Antena: Tel bakri
diametër: 18mm / 25mm / 28mm ose të specifikojë madhësinë
temperatura e punës: -20℃ ~ + 70 ℃ (-4℉ ~ + 158 ℉)

Low frequency 125KHz special Inlay, COB semi-finished products, special size applications. As we have a professional R & D and manufacturing technology, we can manufacture semi-finished products of various coil sizes according to the requirements and are suitable for various individualized solutions. The products can be made of paper, plastike PVC, PET, ABS, PC, Processing into the products you need.
SeabreezeRFID semi-finished products are currently widely used in logistics, toys, production, consumer, alcohol and tobacco and other special areas of object identification management.

Aplikimet
Access Control, Conference Signing, Product Identification, Logistics Tracking, Biometrics, Object Recognition, Industrial Automation, Video Game Chip, Ticket Card, Supermarket, Books, Asset Management, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com