RFID, kudo në botë.

Shirit magnetik Device Card

» Hardware » Shirit magnetik Device Card

Magnetik Card shirit & IC Card 2 në 1 lexues

KATEGORIA DHE TAGS:
Shirit magnetik Device Card , ,

Lexoni të gjitha 1,2,3 gjurmët, mbështetje lexoni dhe shkruani seritë Atmel AT24C dhe kartën e kujtesës së serive SLE dhe mbështetjen T = 0, T = 1 kartë CPU e protokollit të komunikimit.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

parametrat teknike
standarde Reference: AT24C01A, AT24C02, AT24C04, AT24C08, AT24C16, AT24C64, AT24C128, SLE4432, SLE4442, SLE5542, SLE4418, SLE4428, SLE5528, ISO7816-(1-4) (T = 1, T = 0)
Interface: USB2.0, prizë dhe luaj
temperatura e punës: -20℃ ~ + 60 ℃
temperatura Storage: -20℃ ~ + 60 ℃
Lageshtia relative: 90% (non condensate)
fuqia maksimale: 100mW
ndërhyrje anti-statike: 15KV
rezistenca magnetike ndërhyrje: 19 ersted
Vibration Drag: 0.35mm amplitudë, frekuenca 10 ~ 55Hz, tre aks drejtim skanim dridhje
rezistenca izolimin: Kushtet e nxehtë dhe i lagësht (40°, 95%) rezistenca izolimin ≮ 5mΩ
madhësi: L 100mm X W 34mm X H 30mm
Ngjyrë: e zezë
shkalla e gabimit: < 0.5%
peshë: 85G

IC card
jetën e punës: >100000 kohët
trashësi kartë: 0.75mm
Fut aktuale kartë aktual IC: 20mA
Operacioni card IC: 50mA
aktuale të punës: 25mA

shirit magnetik
standarde Card: ISO 7811, pas, CADMV dhe format tjera
shpejtësi goditje e fortë: 3~ 60 inç / sekondë
jetën e punës: >500000 kohët
Lexoni udhë: të gjithë 1, 2, 3 gjurmët
trashësi kartë: 0.76~ 1.2mm
aktuale të punës: 7mA

Kartelë shirit magnetik C-MR-100C & IC card 2 në 1 lexues,Karta magnetike e programueshme dhe karta IC e kombinuar pajisje leximi / shkrimi, përdoruesi mundet sipas nevojave aktuale, duke programuar ose konfiguruar formatet e të dhënave dhe ndërfaqen inteligjente.
Kartelë shirit magnetik C-MR-100C & IC card 2 në 1 Lexuesi i përdorur gjerësisht në industriale, komercial, Telekomunikacionit, tatimet, banking, sigurim, mjekësore dhe të gjitha llojet e tarifave, sistemi i menaxhimit të pyetjeve.

Features
Peshë e lehtë, pamje e bukur dhe praktike
Boot on selfn testn, pa furnizim me energji shtesë
Mund të lexojë dhe shkruaj të gjitha llojet e kartës së kujtesës dhe të mbështesë T = 0, T = 1 kartë CPU protokolle
Të komunikosh me PC përmes ndërfaqes USB
Operacioni është i thjeshtë, prizë dhe luaj
Mbështetje për sistemin e shumëfishtë: Windows XP, Vizë Windows, Windows 7, Linuxk,etj.
Programi ofron një larmi shembujsh SDK

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com