RFID, kudo në botë.

Shirit magnetik Device Card

» Hardware » Shirit magnetik Device Card

Magnetik Card shirit & IC Card 2 në 1 lexues

KATEGORIA DHE TAGS:
Shirit magnetik Device Card , ,

Read all 1,2,3 gjurmët, support read and write Atmel AT24C series and SLE series memory card and support T=0, T=1 communication protocol CPU card.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

parametrat teknike
standarde Reference: AT24C01A, AT24C02, AT24C04, AT24C08, AT24C16, AT24C64, AT24C128, SLE4432, SLE4442, SLE5542, SLE4418, SLE4428, SLE5528, ISO7816-(1-4) (T = 1, T = 0)
Interface: USB2.0, prizë dhe luaj
temperatura e punës: -20℃ ~ + 60 ℃
temperatura Storage: -20℃ ~ + 60 ℃
Lageshtia relative: 90% (non condensate)
fuqia maksimale: 100mW
ndërhyrje anti-statike: 15KV
rezistenca magnetike ndërhyrje: 19 ersted
Vibration Drag: 0.35mm amplitudë, frekuenca 10 ~ 55Hz, tre aks drejtim skanim dridhje
rezistenca izolimin: Kushtet e nxehtë dhe i lagësht (40°, 95%) rezistenca izolimin ≮ 5mΩ
madhësi: L 100mm X W 34mm X H 30mm
Ngjyrë: e zezë
shkalla e gabimit: < 0.5%
peshë: 85G

IC card
jetën e punës: >100000 kohët
trashësi kartë: 0.75mm
Fut aktuale kartë aktual IC: 20mA
Operacioni card IC: 50mA
aktuale të punës: 25mA

shirit magnetik
standarde Card: ISO 7811, pas, CADMV dhe format tjera
shpejtësi goditje e fortë: 3~ 60 inç / sekondë
jetën e punës: >500000 kohët
Lexoni udhë: të gjithë 1, 2, 3 gjurmët
trashësi kartë: 0.76~ 1.2mm
aktuale të punës: 7mA

C-MR-100C Magnetic stripe card & IC card 2 në 1 lexues,Programmable magnetic card and IC card combined read/write device, the user can according to actual needs, by programming or configuration data formats and intelligent interface.
C-MR-100C Magnetic stripe card & IC card 2 në 1 Reader widely used in industrial, commercial, telecommunications, tatimet, banking, insurance, medical and all kinds of fees, query management system.

Features
Lightweight, beautiful appearance and practical
Boot on self testn, no additional power supply
Can read and write all kinds of memory card and support T=0, T=1 protocol CPU card
To communicate with PC through USB interface
Operation is simple, prizë dhe luaj
Support for multiple system: Windows XP, Windows visa, Windows 7, Linuxk,etj.
Program offers a variety of SDK examples

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com