RFID, kudo në botë.

Shirit magnetik Device Card

» Hardware » Shirit magnetik Device Card

Shirit magnetik Card Reader, Lexo vetem

KATEGORIA DHE TAGS:
Shirit magnetik Device Card , ,

model:
C-YD-440(port USB)
C-YD-430(PS / 2 port)
C-YD-410(port RS232)

Shirit magnetik Card Reader, fakultativ 1/2/3 udhë, 2 udhë, 2/3 udhë, 1/2 track read-only.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Karakteristikat e produktit dhe parametrat
kartë manual barazim, kartë rimbushëse mbështet dy rrugë
Interface: USB apo PS / 2 ose RS-232, nuk kanë nevojë për një furnizimit me energji të jashtëm
punën e qëndrueshme, Dizajn unik trupi, në mënyrë të qetë dhe karta sakta barazim,e bukur dhe praktike
Në përputhje me ISO 7811
jeta Përdorimi: >300,000 kohët
Mënyra e punës: Lexo vetem
Lexoni udhë: 1,2,3 udhë, ( ose specifiko 2 udhë, 23 udhë, 12 udhë )
madhësi: L170 × × W44 H42mm
material: ABS
peshë: 450G
Ngjyrë: e zezë
Temperatura e punës dhe lagështia: -20° C ~ + 50 ° C, 20-90% RH
temperature ruajtje dhe lagështia: -30° C ~ + 70 ° C, më pak se 95% RH

C-YD-440/C-YD-430/C-YD-410 series magnetic card reader can read all kinds of compliance with the ISO standard magnetic stripe (Passbook bankare / kartat)1,2,3 gjurmët. compatibility mirë, është përdorur gjerësisht në sistemin POS, Sistemi bankare, access control/attendance system, Sistemi i menaxhimit anëtar, kujdesit shëndetësor dhe fusha të tjera.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com