RFID, kudo në botë.

Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca

» RFID Card » Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca

MF 1K S50 Chip + EM4102 Chip Composite Card, MF 1K S50 Chip + ID Chip Dual Card Frequency

KATEGORIA DHE TAGS:
Dual Card Interface / Multi Card Frekuenca , , , , , ,

model: F307

TK4100 chip fully compatible with EM4102 chip, TK4100 chip have low cost features.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

parametrat Teknologji
chip RFID: TK4100 + MF 1K S50 (TK4100 plotësisht në përputhje me EM4102)
frekuencë: LF 125KHz + HF 13.56MHz
standardet e protokollit: ISO / IEC 14443 TYPEA
Lexoni dhe shkruani në distancë: 2.5~ 10cm (lidhur me madhësinë e antenës dhe lexues letrash me bira)
Lexojnë dhe shkruajnë kohë: 1-2Znj
durim: >100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
temperatura e punës: -20℃ ~ + 85 ℃ (lagështi 90%)
madhësi: CR80, 85.5X 54 x 0.84mm, ose specifikuar
Materiale: PVC, ABS, PET, PETG, letër; 0.13 Tel bakri
procesi encapsulation: Tejzanor valë auto linjat bimore, saldim automatik

M1 S50+EM4102 chip LF+HF dual frequency compound chip card is compounded by high frequency and low frequency chip, two kinds of frequency each other is not interference, is the highest technical content, the most complete of function of intelligent induction card. Main characteristic is the "one card is multi-purpose", i sigurt, i përshtatshëm, wear-resisting, fast and low cost.
TK4100 chip fully compatible with EM4102 chip, both TK4100 and MF 1K S50 have low cost features.
The IC+ID composite chip card is the most widely used dual-frequency card in the world, not only for identifying identities, but also for storing data. Data can be encrypted.
Can make white card and color printing card.
Can also be made into 1.8mm thick card.

aplikimi kryesor
Zgjidhje me një kartë, kontrollin e qasjes, entrance card, identifikim, parking, staff attendance card, canteen card, Karta VIP, such as community Banks, shkollat, government agencies.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com