RFID, kudo në botë.

Mifare 4K S70 Chip Card

KATEGORIA DHE TAGS:
HF Chip Card ,

Compared to Mifare 1K S50 chip, Mifare 4K S70 chip has more storage capacity, orëigher safety design, wider range of applications.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

patate të skuqura: NXP Mifare 4K S70
kujtim: 32kbit, 32 ndarëse, çdo ndarje Dy fjalëkalimet
frekuencë: 13.56MHz
standardet e protokollit: IEC / ISO 14443 TYPEA
shpejtësia e komunikimit: 106Kboud
Distanca Reading: 5~ 10cm
R / W herë: 1~ 2ms
temperatura e punës: -20° C ~ + 85 ° C
durim: >100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
madhësi: CR80 85.5 × 54 × 0.80mm ose tag jo-standarde madhësi
Materiale: PVC, PET, PETG, ABS, letër, 0.13tela bakri mm
Procesi i prodhimit: Tejzanor linjat bimore auto, Saldim automatike

Mifare 4K S70 RF card using Philips(NXP)original MF1 IC S70 chip, in line with IEC/ISO 14443A air interface protocol. 4bytes or 7bytes UID, 4k data store, data is key protection. Its advanced data encryption and bidirectional password authentication system,compared with Mifare 1K S50 chip, which has a greater storage capacity, is the business card, pre-paid water meters, bus card, highway fees, parking, menaxhimi i komunitetit, delivery transportation card, parks, roads and other preferred RFID products.
Cards can be pre-factory high quality offset printing/silk screen,or personalize a small printer to print.
Mifare 4K S70 Chip can provide white card, printed card, portrait card, tag, keychain, wristband, label, etj.

Aplikimet
Enterprise/campus One Card Solution, bus card, highway fees, parking, district management.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com